پاورپوینت درس دهم مطالعات اجتماعی مقطع پنجم ابتدایی کشور ما چگونه اداره می شود؟|34055120

پاورپوینت درس دهم مطالعات اجتماعی مقطع پنجم ابتدایی کشور ما چگونه اداره می شود؟|34055120|guarantee|dec|پاورپوینت درس دهم مطالعات اجتماعی پنجم , دانلود پاورپوینت پنجم با موضوع درس دهم مطالعات اجتماعی , پاورپوینت کلاس پنجم در مورد درس دهم مطالعات اجتماعی , پاورپوینت کلاس چهارم , پاورپوینت پایه پنجم درس دهم مطالعات اجتماعی , دانلود پاورپوینت آموزشی ,,,
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت درس دهم مطالعات اجتماعی مقطع پنجم ابتدایی کشور ما چگونه اداره می شود؟ می باشد.

دانلود پاورپوینت درس دهم مطالعات اجتماعی مقطع

پنجم

ابتدایی با موضوع کشور ما چگونه اداره می شود؟،
در قالب ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:

1 گفت وگو کنید.
متن را بخوانید. فرض کنید که این گروه مدیر و معاونانی نداشتند؛ چه مشکلاتی در اردو برایشان پیش می آمد؟
گروهی از دانش آموزان مدرس های به مدّت چند روز به اردو رفتند. محلّ اردوی آن ها، منطق های خوش آب و هوا و جنگلی بود که رودخان های نیز از وسط آن می گذشت. ساختمانی در کنار رودخانه برای اقامت افراددر نظر گرفته شده بود و بچّه ها می توانستند هر روز برای گردش و بازی به مناطق اطراف بروند. مدرسه برای سرپرستی و هدایت این گروه، یک مدیر و چند معاون انتخاب کرد.
در ابتدا، مدیر و معاونان با همفکری بچّه ها،مقرّراتی برای برگزاری بهتر اردو نوشتند؛ برای مثال، ساعت خوابیدن و بیدار شدن، ساعت غذا خوردن، دورنشدن بچّه ها از گروه بدون اجازه ی مدیر، قرار دادن ساک ها و کوله پشتی ها در جای مخصوص و… . مدیر گروه همچنین وظایف و نقش هایی برای هریک از افراد معیّن کرد...توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع

پنجم

دبستان بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.